Nikaraguakodin postar Query
NikaraguaMatagalpaSan Dionisio: None
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

San Dionisio, Matagalpa: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :San Dionisio, Matagalpa
Qytet :San Dionisio
Rajon 1 :Matagalpa
Vend :Nikaragua
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :NI-MT
gjerësi :12.75000
gjatësi :-85.85000
Zona Koha :America/Managua
Koha Koordinuar Universal :UTC-6
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

San Dionisio, Matagalpa është e vendosur në Nikaragua.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
San Dionisio, Matagalpa,None ©2014 kodin postar Query